Recepty

Zkuste pár našich osvědčených receptů, z nichž některé jsou naše originální. V žádném případě si neosvojujeme autorská práva na uvedené recepty.

Budeme moc rádi, když i Vy se s námi podělíte o Vaše kulinářské dobroty. S Vaším svolením recepty zveřejníme.

 

Přejeme Vám dobrou chuť!

Podělte se s námi o Vaše recepty

Datum: 11.05.2013

Vložil: Veronika JK

Titulek: Salát zelí mrkev....

Tento salát jsem vymyslela a jedla v době, kdy mi doktoři řekli,že mám asi nádor na slinivce.
Nastrouhat na jemno syrové zelí + mrkev ( třeba 1:1) doplnit klíčky mungo, panenským oliváčem, ochutit citronovou šťávou, zázvorem, majoránkou a kmínem. Nic jiného. Chutnal mi výborně, snědla jsem ho během dne možná kilo, a jinak nic, jen bylikový čaj měsíček řebříček kopřiva po částech 2 l denně a ráno zeleninový vývar sestejným kořením.
Ozdravný účinek se ukázal po měsíci a já u toho vydržela další 2 měsíce s mírným přídavkem celzrného pečiva a dušené zeleniny. Všechny degenerativní potíže zmizely ( klouby, cysty, všelijaké staré bolesti a trávicí potíže atd.) A drží to už pěkných pár let - ovšem s rozumnou stravou a snahou o duševní pohodu.
Salát jsem dělala z toho, co se dostalo v obchodě v květnu 1991 koupit - to ještě zásobování všemožnou zeleninou po celý rok neexistovalo. Nicméně bych na tom ani dnes nic neměnila. Dobrou chut !

Datum: 21.06.2012

Vložil: jedna babička z mnoha

Titulek: zkušenost s vaší vynikající zeleninou

kamarádka mi přivezla od vás čerstvý špenát a hlávkový salát.taky čerstvá vejce,pažitku,petrželku,dokonce velmi vzácný dost často nedoceněný vonavý koriandr a další bylinky.je úžasné a chválihodné,že konečně můžeme v našem okrese nakoupit zdravé a chuné potraviny.vyplatí se k vám přijet pro čerstvou zeleninu a k tomu ještě jehně na grilování.děkujeme a chválíme !

Vyhledávání

Kontakt

Ekofarma Boršov a Selčina komůrka Farma:
Boršov 84
56921 Moravská Třebová

Selčina komůrka:
Boršov 67
569 21 Moravská Třebová
Selčina komůrka 736779094
danielovam@tiscali.cz,
www.facebook.com/selcinakomurka

Ekofarma 776715041