SVOBODA

29.10.2013 20:50

Zamyšlení o svobodě...

Jsme svobodní lidé ve svobodném státě. A protože platíme daně, stát se o nás stará s pečlivostí maminky. Teda nestará, kašle na nás a jako dík na nás pošle idiotské policajty, neduživé úředníky, exekutory, špicle co chrlí svoje dementní zákony rychlostí kulometu od Hirama Maxima...K čemu nám tedy je stát, co nám nedá chvíli klidu a jistoty či stability, abychom věděli, že zítra bude platit, co včera a nebudem žít v legislativní nejistotě. Ale za naše daně nás budou zcela nezištně sledovat sofistikované kamerové systémy a budou umět rozpoznat naše obličeje, budeme mít čipy i na zadnici a všemocná zdravotní pojištovna sama rozhodne, co je a není pro nás vhodné či nezbytné, bez ohledu na částku, kterou jsme jim věnovali. Já jsem se dozvěděl, že mému synovi nikde nezaplatí komplet eeg, pouze různé fragmenty. Prostě si ty úřední hovada hrají na bohy a řídí naše životy jako bohové na Olympu.

Žijeme v době úřednické a je to hodně znát.

ONI můžou všechno, co je jen napadne a není odvolání. Myslím, že zanedlouho bude obecně zavedeno právo první a poslední noci pro úřední vrchnost a doživotní beztrestnost pro právoplatné členy úřední kasty. Faktem zůstává, že oni samotní svoji zbytečnou a postradatelnou existenci berou jako prestižní záležitost, ale díky názorové segregaci nemají ani potuchy o vlastní duševní a názorové nahotě. Stačí se pouze setkávat s názorovými souvěrci a máte pocit dokonalosti. Opak je pravdou a tak se díky duševní peristaltice z úředníka vyřine zpravidla pouze mdlý názor, který může ovšem k úrovni  vlastních kolegů, zdáti se i jiskrným či perlivým.

Bez úředníků se nedá žít, budou tvrdit mnozí, a budou mít hrůzu ze svobody, stejně jako nevolníci po zrušení drábů... Je naprosto jedno, že si drtivá většina z nich celou pracovní dobu hnípou na netu a mastí počítačové hry, visí na facebůku nebo sledují porno zdarma. Nepracují a jejich nadřízení to dobře vědí, protože sledují weby svých podřízených navštívené v pracovní době. Nic proti, když se jim to líbí, ať tedy kradou, ale proboha, jen aby nám neškodili svými bohapustými nesmysly. Sami sebe na pranýř nedají, protože spolu drží basu, dokonce se spolu po úklidových cimerkách páří i množí. Vzniknuvši organismy inklinují k cestě rodičů, takže heterozním efektem vznikne dokonalý superúředník, schopný chrlit demetní výměšky současně s hraní solitaire, ev. při spánku .

Je třeba si uvědomit, že úředník není pouze neškodný dement, ale i vrah, protože právě oni způsobili hromadné vyvraždění statisíců koz. Stačilo pouze, aby prošla myšlenka, že je koza stádové zvíře a že musí být všechny zvířata registrovány v centrální evidenci. Každá babička se kozy zbavila, aby nemusela podniknout naprosto zbytečnou registraci hospodářství, protože bez něj nemůžete dostat číslo hospodářství a obdržet různé kódy a známky a vifi spojení s úřední entitou. Zahynuly babičky i kozy, kozy z úřední zvůle a babičky steskem po mnohdy jediných společnicích....

Jak proboha mladí můžou něco dělat, když babka si tu lásku k práci a zvířatům vzala do hrobu....

S hrůzou čtu, jak si semenáři zlobovali u eurovrchnosti konec domácího semenaření i pěstování. A tak dobře nám tak, páč nám po hřbetě musí imrvére někdo rajtovat....Začínám chápat mého dědu, co položil život v protifašistickém boji. A mnozí na něj křičeli, aby toho nechal, že jim vůdce dal nejen jídlo a bydlení, ale i práci, a dozor pečlivých úředníků, oddané policajty a obecní vodovod, hned po provozu na pravé straně vozovky.

Ale vzal mému dědovi svobodu, stejně jako nám ji bere úřední systém, který je nestvůrnou hydrou s neuvěřitelnou regenerační schopností. Svoboda, není vidět, cítit, nedá se změřit a ani zvážit. Třebas mne za tento elaborát utlučou úřednickejma rádiovkama.....

J.

 

Vyhledávání

Kontakt

Ekofarma Boršov a Selčina komůrka Farma:
Boršov 84
56921 Moravská Třebová

Selčina komůrka:
Boršov 67
569 21 Moravská Třebová
Selčina komůrka 736779094
danielovam@tiscali.cz,
www.facebook.com/selcinakomurka

Ekofarma 776715041