o zdraví a doktorech

29.09.2011 23:48

V dnešní době bude třeba zdůraznit, že bychom bez všemocné lékařské vědy všichni poscípali.....alespoň je žádoucí, aby to tak bylo vnímáno.

Je to dáno tím šíleným humusem ze supermarketů, co do sebe cpeme a dalším dílem to je dáno stavem našich duší. Ten odpad v podobě jídla nezměníme, můžeme však změnit úhel pohledu. Znám kopec vegetariánů a veganů, co se cpou zeleninou i ovocem ze supermarketů a mlaskají u toho v dobré víře, že právě zachránili kus krávy se smutnýma očima....Žerou však produkty výzkumu chemických technologií a jejich příkladné aplikace v praxi. Nikdo se nechlubí tím, že po sklizení či utrhnutí plodiny se každých 8 minut mění biologická hodnota  zeleniny či ovoce. Do mínusu, jak kde. Většinou mínus 30%...K tomu je třeba připsat postřiky nejen zemědělské, ale i skladovací. Proti skládkovým chorobám, hnilobě či plísni. všechny produkty jsou přirozeně biologicky odbouratelné a zcela neškodné. Jak kdy a jak pro koho....Uvědomte si, že o bylinkách i homeopatii nikdo nediskutuje, co se účinnosti týká. A oni nám zvracejí na potraviny mnohem koncentrovanější jedy nežli v bylinné léčbě či homeopatii účiné látky.

Biologicky odbouratelný je i uran či stroncium, jen mu to déle trvá.Nečekejme lepší potraviny, protože by se lidstvo kvalitníma nenakrmilo. Zemědělská velkovýroba neumí vyrábět potraviny z ničeho jiného, než je NPK... Vlastně ješte roundap...

Doktoři chtějí léčit, ale ne vyléčit.Vyléčený pacient doktora ani léky nepotřebuje.... Farmacie je nejlepší kšeft, lepší než zbraně,drogy, bílé maso. Doktoři odstraní symptomy, tedy důsledky. Po příčinách ani muk, páč by sami na sebe práskli, že jsou bezmocní jak malé děti a celá nabubřelá věda lékařská stojí na hliněných nohou.Jako každý kšeft.....Nemluvím o ranhojičství, nýbrž o nemocech. Ty dle mého z většiny pocházejí z nitra duše.Naše duše jsou naleptány prostředím, v jakém žijeme, obecně platnými žebříčky hodnot, kolektivním zoufalstvím celé společnosti a dokonce i závažím, které nakladli na naše duševní hřbety naši předkové. A nešetřili nás ani trochu, ani o tom nevěděli.....

V tomto mi je neuvěřitelně nádherným a skvělým učitelem a zachráncem etikoterapeut Pan Cindler, https://www.etikoterapiecindler.cz/  ,který mi pomohl jako nikdo na světě. Vůbec si nedokážete představit, co takový člověk dokáže s břemenem na duši, o němž nemáte ani tušení a přesto vám užírá života, klidu, zdraví i pohody. Každému potřebnému poradím, když nejsem vyslyšen, je to boj každého sama za sebe.......Nemůžeme být jiní. Pustíte televizi a vyvalí se hejno much a pak jakési bláboly, které může brát vážně snad jen..... Vlastně drtivá většina společnosti.Kdo chce s vlky žít, musí...... V té však umírají na vážné nemoci i děti. Viz dětská onkologie. Strach a duševní bída nám zahltila podvědomí a my s tím těžce bojujem. Přenášíme to chca nechca na potomstvo a ti pak nebudou vědět, kudy kam.

pozdravujte svého ošetřujícího lékaře....

J.

Vyhledávání

Kontakt

Ekofarma Boršov a Selčina komůrka Farma:
Boršov 84
56921 Moravská Třebová

Selčina komůrka:
Boršov 67
569 21 Moravská Třebová
Selčina komůrka 736779094
danielovam@tiscali.cz,
www.facebook.com/selcinakomurka

Ekofarma 776715041