léčení s Gersonem, Gersonova terapie

25.02.2013 22:12

Rád bych se zde zmínil o gersonově terapii. Je to docela prostá léčba  nejen rakoviny, ale i ostatních potíží, třebas candidozy, dia melitu2, crohnovy nemoci a mnoha dalších. Mnozí vám budou blábolit nějaké nesmysly o nedostupnosti, složitosti a neověřenosti. Jistě, máte na výběr, jako vždy. Můžete se svěřit do dojemné péče zdravotních pojišťoven, nebo se aktivně pokusit řeši svůj osud.

Jedná se o terapii založené na příjmu ovocných a zeleninových šťáv a jídel v syrovém stavu. Jasně že organicky pěstovaných, ovšem když jiného nebude..... ale ono je, musíte si najít svého organického zemědělce, nebo sami přiložit ruku k dílu. Pak je vtip v detoxu pomocí kávových klystýrů a  DUŠEVNÍ POHODY.

Začnu tou pohodou. Ta je nezbytná a proto je v sanatoriích či gersoninstitutech léčba úspěšnější, páč vám z očí zmizí stresující sousedovic čokl, jedovatá tchyně, protivná manželka nebo uřvané děti. Dá se to řešit i podomácku způsobem: když nemůžeš změnit stav věci, můžeš  změnit úhel pohledu. A je to doma.Totiž, všechny choroby začínají v hlavě, bohužel, i když se nám to fakt líbit nebude. Vytáhněte televizi ze zdi a darujte ji kolemjdoucímu cigánovi, kdo by se koukal na ty stresující  šílenosti. Sáhněte po uklidňující  četbě. Začněte Cimburou od J.Š.Baara, pokračujte Křížem u potoka od Karoliny Světlé, Mužem, co sázel stromy a tak podobně. Nestyďte se na stresující osoby vypláznout jazyk, vystrčit natažený prostředníček, nebo holou řiť. Úžasně se vám uleví a VONI dají pokoj.

Klystýr je třeba vykonávat z kávy organicky pěstované, což vám přijde jako svatokrádež, lze nahradit i jinak šetrnými způsoby. Dodržel bych však původní postup dle autora.

Šťávy budu se stravou těmi nosnými  elementy, na kterých fakt záleží, které gersona dělají tak vyjímečným. Začít je nutné s kvalitním odšťavňovačem, kterých se dá koupit řada. U gersonů to nejdříve drtí a pak lisují. Dá se i tak, ale hřídelový strojek bude  dobrý, vyhovující. Já bych bral kus s co nejmenším množstvím  nerezových prvků, protože nerezu nevěřím, zejména ve spojení s organickými kyselinami. Ale to je můj názor. Šťávy musíte pít každou hodinu, a to v množství eliminující hlad, min. 250ml. Šťáva nesmí být starší 5 minut po výrobě, je jistě nejlepší to tam křápnout hned. Nyní k druhům.....základem bude mrkev, jablka, zelí, celer, červená řepa, ananas, porek, brokolice, dýně, meloun, okurka, rajče, ředkev černá i ředkvička, tuřín. Potíž bude v zimním období, ale i to se dá. Nebojte se kombinovat a experimentovat, neohrnujte nad tím pysk, když si to zhnusíte, naděláte sami sobě na hlavu. Pokud budou vaše chutě důležitější než zdraví, pak šťávy nahradíte kokakolou.  Máte to bez potíží, sice se neuzdravíte a brzy umřete a bude na světě o jeden kus bez vůle méně.

Jídlo volte opravdu jednoduché a prosté, pochopitelně syrové, nebo mléčně kvašené. Dušené v páře jen na nezbytně nutnou dobu. Nastrouhat zeleninu a chroupat ji jako morče. Udělejte si z toho zálibu, protože přemáhat nechuť bude jen dočasná záležitost. Nebo to můžete vzdát a nacpat se u mekáče nějakou dobrotou. Bude vám to chutnat, ovšem nechtějte zvítězit nad neduhy. Dvouměsíční pobyt v gersoncentru stojí tuším 250 tisíc kaček sakumpingl.

Je to ranec, ale, kolik stojí lidský život. Takže těch pár zlatek, co dáte tomu upachtěnému organickému pěstiteli je směšnou záležitostí. Je to na Vás.....

Jako klíčový faktor vidím detox organismu a ovlivnění ph bilance organismu, osmotické rovnováhy a díky duševnímu posunu i zklidnění a harmonizaci. Nesmím pominout zkvalitnění výživy organismu a umožnění jeho regeneraci. Po ukončení léčby by tato strava měla zabírat min 50% celku. Doufejme,že nějakého joudu konečně napadne přeložit knihu GERSON THERAPY.

Tento text není návodem na léčbu čehokoli, aby mne nemohli úředníci dle zákona vsadit do želez. Léčbu gersonem neprovádím ani nenabízím, jen informuji o jedné z mnoha možností. Dostali jsme e-mail s odkazem na centrum, které by mělo tuto terapii v ČR provádět - uvádíme zde odkaz na jejich stránky www.regeneracni-centrum.cz/. Sami nemáme ověřeno.

Zde je odkaz na Gerson institute, ten je založen přímo dcerou pana Gersona. Sídlo má v Mexiku a pobočku v Maďarsku.

Film o Gersonově terapii můžete shlédnout na našich stránkách. V sekci O nás neformálně/filmy.

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Ekofarma Boršov a Selčina komůrka Farma:
Boršov 84
56921 Moravská Třebová

Selčina komůrka:
Boršov 67
569 21 Moravská Třebová
Selčina komůrka 736779094
danielovam@tiscali.cz,
www.facebook.com/selcinakomurka

Ekofarma 776715041