Prodej ze dvora

Takzvaným prodejem ze dvora nabízíme sezonně živá jehňata, zeleninu, ovoce, domácí vejce a výrobky z ovoce a zeleniny - aktuální nabídku naleznete v levém menu.

Protože máme sortiment zeleniny množstevně omezen, prodáváme pouze přebytky a to po předchozí domluvě, ať už telefonem nebo e-mailem.  Nabídka bude aktualizována průběžně, tak jak zeleninka a bude dozrávat.

Ovoce pěstujeme v souladu se zásadami ekologického zemědělství, tak jak je nařizuje EU svými obsáhlými nařízeními. Pro milovníky euro pořádku - BIO certifikát máme na ovoce, ovce a seno.

Zeleninovou zahradu jsem z celého euroekologického systému vyřadila a to z důvodu velké administrativní náročnosti a výmyslů v předpisech, které odporují mému selskému rozumu. Opravdu nemám čas ani chuť sedět po nocích u tabulek, kvůli pár řádkům mrkve. Proto tedy zelenina nebude mít statut BIO, ale ve způsobu pěstování a přístupu k (ne)používání chemie, na cokoli co máme jíst, se u nás nic nezměnilo. Prodej zeleniny bude tedy založen na důvěře mezi Vámi zákazníky a námi pěstiteli. Chemii jsme nikdy nepoužívali již z přesvědčení a s ohledem na zdraví našich dětí a naše. Časem dám snad dohromady článek o tom, jak lze pěstovat ovoce a zeleninu bez chemie a bez předražených nakoupených ekologických přípravků.

 

Pro obchodníky

Nabízíme každoročně cca 200 ks jatečných jehňat.

 

 

Najdete nás i na:

www.farmanadlani.cz/